Pakalpojumi

Katras Jums nepieciešamās  fotogrāfijas pamats ir savstarpēja pasūtītāja un izpildītāja sapratne. Portrets, love-story, komercpasūtījums, studija, reportāža – karts no šiem žanriem prasa īpašu pieeju. Mēs piedāvājam plašu fotopakalpojumu klāstu. To saraksts ir atrodams zemāk.


Piedāvājamie pakalpojumi:

- Studijas foto - Fotografēšanās studijā – iespēja, atbraucot līdz vienai vietai nokļūt jebkurā citā.

- Sižeta fotosesija - Dzīve sastāv no sižetiem, kuri nepārtraukti nomaina cits citu. Ir sižeti, kurus mēs vēlamies ātrāk aizmirst, bet citus vēlamies apturēt un atcerēties uz visiem laikiem. Sižeta fotosesija, tā ir iespēja uzlūkot sevi no malas dzīves svarīgākajos brīžos.- Kāzu fotogrāfija - Kāzas ir notikums, kuru pieņemts dēvēt par neaizmirstamu dienu.

- Ģimenes foto - formāts, kuru mēs atceramies vēl no vecmāmiņas albūmiem. Smieklīgi mazuļi autiņos, nopietnie vecmāmiņa un vectētiņš, kuri pilnā nopietnībā skatās kamerā. Mūsdienās, foto kļuva vairāk. Katram no mums ir simtiem bilžu, kas ir uzņemtas ar mobilo telefonu palīdzību. Viņas ir. Lielākoties vairums no šīm bildēm netiek drukātas un ievietotas  ģimenes albūmos. Bieži vien, šī bildes vai nu tiek izdzēstas, lai atbrīvotu vietu jaunajām bildēm, vai arī tiek mestas ārā ar jaunā telefona parādīšanos. Mēs esam gatavi palīdzēt Jums iemūžināt galvenos Jūsu dzīves notikumus.

- Jaundzimušo un lielāku bērnu foto - Jūsu bērns aug ik minūti.

- Komerctelpu, ēku un objektu fotografēšana - Ofisa ēkas, rūpnīcas, daudzīvokļu nami – objekti, kuri ir jāparāda no izdevīga rakursa. Veiksmīgas fotogrāfijas cena ir  noslēgts darījums. Mēs esam gatavi izdarīt tā, lai Jūsu objektus gribās apskatīt dzīvajā.- Darba procesa fotografēšana - Darba process- radīšanas process- tas, ko parasti slēpj no to cilvēka acīm, kurš pērk Jūsu pakalpojumu.

- Предметная/рекламная фотография -  один из самых трудоемких и ответственных для фотографа процессов. Мы готовы показать ваш товар лицом.

-  Automašīnas fotografēšana - Automašīna -  nedzīvs priekšmets, kuram piemīt savs raksturs un harizma. Nav svarīgi, cik viņa veca. Nav svarīgi  vai vēlaties to pārdot, iznomāt vai vienkārši palielīties. Mēs palīdzēsim ar foto palīdzību parādīt Jūsu auto raksturu.

- Jūsu pasākuma reportāžas foto - Prezentācija, koncerts, izstāde, radošs vakars, flešmobs, jubileja-  kā ierasts, ne visiem ir iespēja personīgi apmeklēt Jūsu rīkotos pasākumus.


- Съемка домашних животных. Домашние любимцы – бессловесные члены семьи, от этого не менее важные и дорогие сердцу. Их фото достойны занять место в семейном альбоме. Как для домашнего альбома, так и для рекламы вашего питомника.